Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Views
fr: Vues

en: Path
fr: Chemin

en: Not a valid URL.
fr: Cette URL n'est pas valide.

en: URL alias
fr: Alias d'URL

en: Original image
fr: Image originale

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style
