Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: Path
he: מיקום

en: Drupal
he: דרופל

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
