Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: None
hr: Nema

en: Path
hr: Putanja

en: Not a valid URL.
hr: Nije ispravan URL.

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
