Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Path
hu: Útvonal

en: Not a valid URL.
hu: Érvénytelen webcím.

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Views RSS
hu: Nézetek RSS

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style
