Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: None
id: Tiada

en: Views
id: View

en: Path
id: Jalur

en: Not a valid URL.
id: Bukan URL yang sah.

en: URL alias
id: Alias URL

en: Original image
id: Gambar asli

en: Display type
id: Tipe tampilan

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style
