Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
