Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: None
lt: Joks

en: Views
lt: Vaizdai

en: Path
lt: Kelias

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
