Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: Views
mr: याद्या

en: Path
mr: रस्ता

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र
