Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: Path
oc: Camin

en: Not a valid URL.
oc: Aquesta URL es pas valida.

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: Original image
oc: Imatge original

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
