Advanced Views RSS Feed (7.x-2.0-rc4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Views
ro: Vizualizări

en: Path
ro: Cale

en: Not a valid URL.
ro: Nu este un URL valid.

en: URL alias
ro: Pseudonim URL

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Display type
ro: Tipul de afișare

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style
