Advanced Views RSS Feed (7.x-2.0-rc4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Path
ru: Путь

en: Not a valid URL.
ru: Неправильный адрес.

en: URL alias
ru: Синоним URL

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Display type
ru: Тип отображения

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style
