Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Path
sv: Sökväg

en: Not a valid URL.
sv: Inte en giltig URL.

en: URL alias
sv: URL-alias

en: Original image
sv: Originalbild

en: Display type
sv: Typ av visning

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style
