Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: URL alias
th: เป็นการกำหนด URL เฉพาะให้กับธีม

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
