Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: None
vi: Không có

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Not a valid URL.
vi: Không phải URL hợp lệ.

en: URL alias
vi: URL ảo

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Display type
vi: Kiểu trình bày

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
