Advanced Views RSS Feed (7.x-2.0-rc4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Views
ar: العرض

en: Path
ar: المسار

en: Drupal
ar: دروبال

en: URL alias
ar: اسم عنوان URL

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Display type
ar: نوع العرض

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
