Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Path
et: Tee

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Original image
et: Algne pilt

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style
