Views RSS (7.x-2.0-rc4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Path
ta: பாதை

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Display type
ta: காட்சி வகை
