Views - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）
