Views - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Country
ca: País

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: City
ca: Ciutat

en: Copyright
ca: Drets de còpia
