Views - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Country
lt: Šalis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: County
lt: Grafystė
