Views - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Tags
lv: Birkas

en: Country
lv: Valsts

en: Views
lv: Skati

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: City
lv: Pilsēta

en: Copyright
lv: Autortiesības
