Views - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Country
fa: کشور

en: Views
fa: نماها

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: City
fa: شهر

en: Zip
fa: کد پستی
