Views - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Tags
nl: Labels

en: Country
nl: Land

en: Views
nl: Overzichten

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: City
nl: Plaats

en: County
nl: Gebied

en: Page Description
nl: Paginabeschrijving
