Views - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Country
oc: País

en: Views
oc: Vistas

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: City
oc: Vila

en: County
oc: Comtat
