Views - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ro: Etichete

en: Country
ro: Ţară

en: Views
ro: Vizualizări

en: Address
ro: Adresă

en: State
ro: Status

en: City
ro: Oraş/Sector
