Views - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Tags
ru: Теги

en: Country
ru: Страна

en: Views
ru: Представление

en: Address
ru: Адрес

en: State
ru: Состояние

en: City
ru: Город

en: County
ru: Округ

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)
