Views - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Tags
sv: Etiketter

en: Country
sv: Land

en: Views
sv: Vyer

en: Address
sv: Adress

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: County
sv: Län

en: Zip
sv: Postnummer

en: Page Name
sv: Sidnamn
