Views - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Category
ar: التصنيف

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Views
ar: الرؤى

en: URL
ar: العنوان URL

en: Good
ar: جيد

en: Location
ar: الموضع

en: Normal
ar: طبيعي

en: Month
ar: بالشهر

en: Owner
ar: المالك

en: General
ar: عام

en: Day
ar: باليوم

en: Finished
ar: اكتمل
