Views - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Category
be: Катэгорыя

en: URL
be: Спасылка

en: Good
be: Добры

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Normal
be: Нармальны

en: Month
be: Месяц

en: Owner
be: Уладальнік

en: General
be: Агульны

en: Day
be: Дзень

en: Finished
be: Завершана
