Views - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Category
cs: Kategorie

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Good
cs: Dobré

en: Location
cs: Místo

en: Normal
cs: Normální

en: Month
cs: Měsíc

en: Phone
cs: Telefon

en: Owner
cs: Vlastník

en: General
cs: Obecné

en: Day
cs: Den

en: Unit
cs: Jednotka

en: Developer
cs: Vývojář

en: Finished
cs: Hotovo

en: Building
cs: Prvky webu

en: Separate
cs: Oddělené
