Views - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Category
cy: Categori

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Location
cy: Lleoliad

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Month
cy: Mis

en: Phone
cy: ffôn

en: General
cy: Cyffredinol

en: Day
cy: Dyddiad

en: Finished
cy: Wedi gorffen
