Views - en to de translation catalogue (31 entries)

en: Value
de: Wert

en: Category
de: Kategorie

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: Views
de: Ansichten

en: Good
de: Gut

en: Location
de: Ort

en: Sale
de: Verkauf

en: Month
de: Monat

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Owner
de: Eigentümer

en: General
de: Allgemein

en: Day
de: Tag

en: Unit
de: Einheit

en: Object
de: Objekt

en: Developer
de: Entwickler

en: Finished
de: Abgeschlossen

en: Building
de: Gebäude

en: Panel
de: Bedienfeld

en: Flat
de: einfache Liste (flach)

en: Exchange
de: Austauschen

en: Bad
de: Schlecht

en: Separated
de: Getrennt

en: Gardening
de: Gartenarbeit

en: Street view
de: Street View

en: Separate
de: Unterteilen

en: Room
de: Raum

en: Parquet
de: Parkett

en: Laminate
de: Laminat

en: Rent
de: Miete

en: Brick
de: Baustein
