Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Category
el: Κατηγορία

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Good
el: Καλό

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Normal
el: Κανονικό

en: Sale
el: Πώληση

en: Month
el: Μήνας

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: General
el: Γενικά

en: Day
el: Ημέρα

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε
