Views - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Value
es: Valor

en: Category
es: Categoría

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Views
es: Vistas

en: Good
es: Bueno

en: Location
es: Ubicación

en: Sale
es: Venta

en: Month
es: Mes

en: Phone
es: Teléfono

en: Owner
es: Propietario

en: Day
es: Día

en: Unit
es: Unidad

en: Object
es: Objeto

en: Developer
es: Desarrollador

en: Finished
es: Terminado

en: Building
es: Construyendo

en: Flat
es: Plano

en: Exchange
es: Intercambio

en: Separated
es: Separado

en: Design
es: Diseño

en: Separate
es: Separado

en: Room
es: Habitacion
