Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Category
oc: Categoria

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Views
oc: Vistas

en: Good
oc: Plan

en: Location
oc: Emplaçament

en: Month
oc: Mes

en: Owner
oc: Proprietari

en: Day
oc: Jorn

en: Unit
oc: Unitat

en: Finished
oc: Fin de l'installacion

en: Panel
oc: Panèl
