Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Category
pl: Kategoria

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Views
pl: Widoki

en: Good
pl: Dobre

en: Location
pl: Położenie

en: Normal
pl: Zwykły

en: Sale
pl: Sprzedaż

en: Month
pl: Miesiąc

en: Phone
pl: Telefon

en: Owner
pl: Właściciel

en: General
pl: Ogólne

en: Day
pl: Dzień

en: Unit
pl: Jednostka

en: Object
pl: Obiekt

en: Finished
pl: Ukończono

en: Building
pl: Budowa

en: Flat
pl: Płaski

en: Separated
pl: Oddzielone

en: Separate
pl: Oddzielone

en: Excellent
pl: Rewelacyjne
