Views - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Category
sl: Kategorija

en: Good
sl: Zadovoljiva

en: Location
sl: Mesto

en: Month
sl: Mesec

en: Owner
sl: Lastnik

en: General
sl: Splošno

en: Finished
sl: Končano
