Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Category
sq: Kategoria

en: URL
sq: Adresa URL

en: Location
sq: Vendodhja

en: Finished
sq: Përfundoi
