Views - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Category
sv: Kategori

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Views
sv: Vyer

en: Good
sv: Bra

en: Location
sv: Plats

en: Sale
sv: Utförsäljning

en: Month
sv: Månad

en: Phone
sv: Telefon

en: Owner
sv: Ägare

en: General
sv: Allmän

en: Day
sv: Dag

en: Unit
sv: Enhet

en: Object
sv: Objekt

en: Finished
sv: Avslutat

en: Building
sv: Byggnad

en: Separate
sv: Dela upp
