Views - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Category
tr: Kategori

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Views
tr: Görünümler

en: Good
tr: İyi

en: Location
tr: Konum

en: Month
tr: Ay

en: Phone
tr: Telefon

en: Owner
tr: Sahibi

en: General
tr: Genel

en: Day
tr: Gün

en: Unit
tr: Birim

en: Finished
tr: Tamamlandı

en: Excellent
tr: Mükemmel
