Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Category
be: Катэгорыя

en: URL
be: Спасылка

en: Good
be: Добры

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Normal
be: Нармальны

en: Month
be: Месяц

en: Owner
be: Уладальнік

en: General
be: Агульны

en: Day
be: Дзень

en: Finished
be: Завершана

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
