Views - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Category
ca: Categoria

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Good
ca: Bona

en: Location
ca: Localització

en: Original image
ca: Imatge original

en: Month
ca: Mes

en: Phone
ca: Telèfon

en: Owner
ca: Propietari

en: Day
ca: Dia

en: Unit
ca: Unitat

en: Finished
ca: Fi

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Separate
ca: Separa

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
