Views - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Category
da: Kategori

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Good
da: God

en: Location
da: Lokation

en: Original image
da: Originalt billede

en: Sale
da: Udsalg

en: Month
da: Måned

en: Phone
da: Telefon

en: Owner
da: Ejer

en: General
da: Generelt

en: Day
da: Dag

en: Unit
da: Enhed

en: Object
da: Objekt

en: Finished
da: Færdig

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style
