Views - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Category
fa: دسته بندی

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Views
fa: نماها

en: URL
fa: نشانی

en: Good
fa: خوب

en: Location
fa: مکان

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Normal
fa: عادی

en: Sale
fa: حراجی

en: Month
fa: ماه

en: Phone
fa: تلفن

en: Owner
fa: مالک

en: General
fa: عمومی

en: Day
fa: روز

en: Finished
fa: پایان

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
