Views - en to fr translation catalogue (30 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Category
fr: Catégorie

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Views
fr: Vues

en: Good
fr: Bien

en: Location
fr: Emplacement

en: Original image
fr: Image originale

en: Sale
fr: Vente

en: Month
fr: Mois

en: Phone
fr: Téléphone

en: Owner
fr: Propriétaire

en: General
fr: Général

en: Day
fr: Jour

en: Unit
fr: Unité

en: Object
fr: Objet

en: Developer
fr: Dévelopeur

en: Finished
fr: Fin de l'installation

en: Building
fr: Bâtiment

en: Panel
fr: Panneau

en: Flat
fr: Plat

en: Exchange
fr: Échange

en: Bad
fr: Mauvais

en: Separated
fr: Séparé(e)s

en: Image style
fr: Style d'image

en: Separate
fr: Séparé

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Room
fr: Salle

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Combined
fr: Combiné
