Views - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Category
gu: શ્રેણી

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Location
gu: સ્થાન

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Month
gu: મહિનો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Day
gu: દિવસ

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
