Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Value
hi: मान

en: Category
hi: वर्ग

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Views
hi: द्रश्य

en: URL
hi: यूआरएल

en: Good
hi: उत्तम

en: Location
hi: स्थान

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Normal
hi: सामान्य

en: Month
hi: माह

en: Phone
hi: फ़ोन

en: General
hi: सामान्य

en: Day
hi: दिन

en: Finished
hi: संपूर्ण

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
