Views - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Category
hu: Kategória

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Views
hu: Nézetek

en: URL
hu: Webcím

en: Good
hu: Jó

en: Location
hu: Helyszín

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Normal
hu: Általános

en: Sale
hu: Eladás

en: Month
hu: Hónap

en: Phone
hu: Telefon

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: General
hu: Általános

en: Day
hu: Nap

en: Unit
hu: Egység

en: Object
hu: Objektum

en: Developer
hu: Fejlesztő

en: Finished
hu: Kész

en: Building
hu: Felépítés

en: Exchange
hu: Váltás

en: Bad
hu: Gyenge

en: Separated
hu: Elválasztott

en: Image style
hu: Képstílus

en: Separate
hu: Elválasztás

en: House
hu: Ház

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style
