Views - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Good
hy: Լավ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Month
hy: Ամիս

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Day
hy: Օր

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
