Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Good
km: ល្អ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Month
km: ខែ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
